Steppin' Out Country Dancers
                   

 

 

 

 

     Agenda Steppin' Out Country Dancers    

2022                          September - Oktober - November - December
AUGUSTUS    
Maandag 08/08 All Shook Up XL (all round), Bocholt, flyer
     
Vrijdag 12/08 All Shook Up, Brecht, flyer
Zaterdag 13/08 Country Fever & Robby Longo, Truckshow, Bekkevoort, flyer
  13/08 Kris Robyan, Ekeren, flyer
  13/08 Matt Carson, Sunset Valley Ranch, Diamantweg 32, Heultje, 19u.
  13/08 Dex Dylan, Eeklo, flyer
  13/08 Country Line Dance avond - Alken (Terkoest), flyer
BBC -> playlist
Axel -> playlist
  13/08 Country Line Dance avond - Ruislede, flyer
Carin Care -> playlist
Jack- & The Jillaroo -> playlist
  13/08 Country Festival Oirschot (NL), flyer
  13/08 = geannuleerd Patje Stew & Conny Lee, Bassevelde, flyer
Zondag 14/08 All Shook Up & Kris Robyan, Heist o/d Berg, flyer
  14/08 Jack- & The Jillaroo, Wuustwezel, flyer
  14/08 Miss Lana, Kerkhoven, flyer
  14/08 Country Duo Highway, Rekem, flyer
  14/08 Tim Nash & Silver -> playlist, Sint-Pieters-Leeuw, flyer
  14/08 Country Festival Oirschot (NL), flyer
  14/08 Country Line Dance namiddag, Mol-Millegem, flyer, playlist, vervolg playlist
Maandag 15/08 Leo and The Longhorns, De Harmoniezaal, Kerkstraat 27, Lummen, 20u., gratis inkom
  15/08 Travelin' River Band, Mol, flyer
     
Vrijdag 19/08 Country Festival Middelkerke, info
Zaterdag 20/08 Country Festival Middelkerke, info
  20/08 Jack- & The Jillaroo, Ekeren, 20u.
  20/08 Travelin' River Band, Mol, flyer
  20/08 Patje Stew & Anna McRose, Lokeren, flyer
  20/08 Silver, Overmere, flyer
Zondag 21/08 Country Festival Middelkerke, info
  21/08 Tommy Boots, Wuustwezel, flyer
  21/08 Patje Stew & Mrs. McBright, Lokeren, flyer
  21/08 Route 66, Sluis (NL), flyer
     
Vrijdag 26/08 Mister P, Tessenderlo, flyer
  26/08 Ricky & Petra, Blauberg, 19u.30
  26/08 Country Festival Herkenbosch (NL), flyer
Zaterdag 27/08 Country Festival Herkenbosch (NL), flyer
  27/08 All Shook Up & Kris Robyan, Kampenhout, flyer
  27/08 Miss Lana -> playlist, Diepenbeek, flyer
  27/08 Leo & The Longhorns, Pony Express, Aardstraat 1, Peer, 20u.
  27/08 Silver & Regy, Eeklo, flyer
Zondag 28/08 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  28/08 Conny Lee, Westerlo, flyer
  28/08 The Older Courts, Wuustwezel, flyer
  28/08 Farwest -> playlist, Pelt, flyer
  28/08 Country Festival Herkenbosch (NL), flyer
28/08 = geannuleerd Country Line Dance namiddag, Pow Wow, Beerse
SEPTEMBER    
Zaterdag 03/09 Country Line Dance avond - Pride Of Texas C.D., Zoerle-Parwijs, flyer
Kris Robyan -> playlist
All Shook Up & Friends -> playlist
  03/09 Country Duo Highway, Tongeren, flyer
  03/09 Miss Lana (all round), Kerkhoven, flyer
  03/09 Tim Nash, Ichtegem, flyer
  03/09 Berry Grimm, Ninove, flyer
Zondag 04/09 Kris Robyan, Heist o/d Berg, flyer
  04/09 Travelin' River Band, Westerlo, flyer
  04/09 Country Line Dance namiddag, Pow Wow, Beerse, flyer
     
Vrijdag 09/09 Miss Lana, Tessenderlo, flyer
  09/09 Country Festival Cherry, flyer
Mrs. McBright -> playlist
Patje Stew -> playlist
Zaterdag 10/09 All Shook Up & Kris Robyan, Lommel, flyer
  10/09 Country Festival Cherry, flyer
Zondag 11/09 Jack- & The Jillaroo & Country Fever, Glabbeek, flyer
  11/09 Lucky Jordan, Gypsy Horses Ranch, Westerlo, 15u.
  11/09 Texas Twixy & Regy, Oudenburg, flyer
  11/09 Tin Wheel, Zandvliet, flyer
  11/09 Country Festival Cherry, flyer
  11/09 Country Line Dance namiddag, Mol-Millegem, flyer
     
Vrijdag 16/09 Country Festival Moerbeke-Waas, flyer
  16/09 Country Line Dance avond, Ichtegem, flyer
Zaterdag 17/09 = volzet ! Country Duo Highway, Lucky Jordan & Mister P., Opoeteren, flyer
  17/08 Kris Robyan Akoestisch, Ekeren, flyer
  17/08 Carin Care, Meer-Hoogstraten, flyer
  17/09 Patje Stew & Anna McRose, Bassevelde, flyer
  17/09 Dex Dylan & Regy, Eeklo, flyer
  17/09 Country Festival Moerbeke-Waas, flyer
  17/09 Tim Nash, Handzame, flyer
Zondag 18/09 Miss Lana & Stef Nelson Band, Mol-Millegem, flyer
  18/09 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  18/09 BBC & Matt Carson, Diest, flyer
  18/09 Wilma & Berry Grimm, Ettelgem, flyer
  18/09 Mrs. McBright, Regy & John Wesley, Dendermonde, flyer
     
Vrijdag 23/09 Nevada, Kasterlee, flyer
Zaterdag 24/09 All Shook Up, Retie, flyer
  24/09 Miss Lana, Schriek, Magneet C.D.
  24/09 Patje Stew & Kris Robyan, Bassevelde, flyer
  24/09 Guy Finel, Eeklo, flyer
  24/09 Tim Nash, Zelzate, flyer
Zondag 25/09 All Shook Up, Westmeerbeek, flyer
  25/09 Miss Lana & Kris Robyan, Buggenhout, flyer
  25/09 Dex Dylan, Oostwinkel, flyer
  25/09 Country Line Dance namiddag, Pow Wow, Beerse, flyer
     
Vrijdag 30/09 Jack- & The Jillaroo, Ekeren, 20u.
  30/09 Ricky & Petra, Blauberg, 19u.30
   
OKTOBER    
Zaterdag 01/10 Patje Stew & Regy, Bassevelde, flyer
  01/10 Miss Lana & Kris Robyan, Ophasselt, flyer
  01/10 Carin Care, Wevelgem, flyer
Zondag 02/10 Kris Robyan, Heist o/d Berg, flyer
  02/10 Texas Twixy, Ichtegem, flyer
     
Vrijdag 07/10 All Shook Up, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 08/10 Miss Lana & All Shook Up, Lommel, flyer
Zondag 09/10 Kris Robyan, Eeklo, flyer
  09/10 Lucky Jordan, Ichtegem, flyer
  09/10 Country Line Dance namiddag, Pow Wow, Beerse, flyer
  09/10 Country Line Dance namiddag, Mol-Millegem, flyer
     
Zaterdag 15/10 All Shook Up, Voeren, flyer
  15/10 Tim Nash & Miss Lana, Zoersel, flyer
  15/10 Mister P. & Jack- & The Jillaroo, Ham, flyer
Zondag 16/10 Carin Care, Heist-Goor, flyer
     
Zaterdag 22/10 Kris Robyan & Robbie Masters, Minderhout, flyer
  22/10 Carin Care & All Shook Up, Meerhout, flyer
  22/10 Mrs. McBright & Regy, Dendermonde, flyer
  22/10 Tim Nash & Silver, Hulst (NL), flyer
Zondag 23/10 Miss Lana, Heist o/d Berg, flyer
  23/10 Jack- & The Jillaroo, Ekeren, 14u.
  23/10 Carin Care, Ettelgem, flyer
  23/10 Silver & Patje Stew, Dendermonde, flyer
  23/10 Tim Nash, Eeklo, flyer
  23/10 Country Line Dance namiddag, Pow Wow, Beerse, flyer
     
Vrijdag 28/10 Halloween met All Shook Up & Duo Highway, Diest, flyer
  28/10 Ricky & Petra, Blauberg, 19u.30
Zaterdag 29/10 Carin Care & Jack- & The Jillaroo, Broechem, flyer
  29/10 Kris Robyan, Werken, flyer
  29/10 Mrs. McBright & Patje Stew, Humbeek, flyer
  29/10 Silver, Ichtegem, flyer
Zondag 30/10 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  30/10 Regy, Zoersel, flyer
  30/10 Texas Twixy, Oostwinkel, flyer
Maandag 31/10 Halloween met Jack- & The Jillaroos, Stevoort, flyer
   
NOVEMBER    
Zaterdag 05/11 Miss Lana & Kris Robyan, Kapellen, flyer
  05/11 Patje Stew & Robbie Masters, Bassevelde, flyer
  05/11 Regy & Texas Twixy, Ichtegem, flyer
Zondag 06/11 Regy & Tommy Boots, Eeklo, flyer
  06/11 Country Line Dance namiddag, Pow Wow, Beerse, flyer
     
Vrijdag 11/11 Miss Lana, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 12/11 All Shook Up, Ligahof, Schoolstraat 36, Lichtaart (Kasterlee), 20u.30
  12/11 Tim Nash & Kris Robyan, Hulst (NL), flyer
     
Zaterdag 19/11 Patje Stew & Miss Lana, Bassevelde, flyer
  19/11 Silver, Dex & Regy, Dendermonde, flyer
Zondag 20/11 Conny Lee & Regy, Ettelgem, flyer
  20/11 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  20/11 Dex Dylan & Eric Bear, Eeklo, flyer
  20/11 Country Line Dance namiddag, Diest, flyer
     
Vrijdag 25/11 All Shook Up, Tessenderlo, flyer
  25/11 Ricky & Petra, Blauberg, 19u.30
Zaterdag 26/11 Night Of Infinity, Lommel, flyer, info tickets
  26/11 Jack- & The Jillaroo, Ichtegem, flyer
  26/11 Tim Nash & Mrs. McBright, Hulst (NL), flyer
Zondag 27/11 Miss Lana, Heist o/d Berg, flyer
  27/11 Country Line Dance namiddag, Pow Wow, Beerse, flyer
   
DECEMBER    
Zaterdag 03/12 B-day Party Miss Lana, Zoersel, flyer
  03/12 Kris Robyan Akoestisch, Ekeren, flyer
  03/12 Patje Stew & Regy, Bassevelde, flyer
Zondag 04/12 Kris Robyan, Heist o/d Berg, flyer
  04/12 Carin Care, Eeklo, flyer
     
Zaterdag 10/12 Jack- & The Jillaroo, Ekeren, 20u.
  10/12 Patje Stew & Regy, Bassevelde, flyer
Zondag 11/12 Jack- & The Jillaroo, Eeklo, flyer
  11/12 Country Line Dance namiddag, Pow Wow, Beerse, flyer
     
Zaterdag 17/12 Tim Nash & Miss Lana, Zoersel, flyer
Zondag 18/12 Country Christmas met All Shook Up & Kris Robyan, Diest, flyer
  18/12 Mrs. McBright, Ettelgem, flyer
     
Vrijdag 30/12 All Shook Up, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 31/12 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  31/12 Oudjaar Black Roses, flyer
   
     
2023    
JANUARI    
Zaterdag 14/01 Kris Robyan & Travelin' River Band, Westmeerbeek
     
Zaterdag 28/01 Lucky Jordan & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
   
FEBRUARI    
Zaterdag 11/02 Tim Nash & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zaterdag 18/02 Silver & Regy, Dendermonde, flyer
     
Zaterdag 25/02 Miss Lana & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zaterdag 28/01 Western Experience, 's Hertogenbosch (NL), info
Zondag 29/01 Western Experience, 's Hertogenbosch (NL), info
   
MAART    
Zaterdag 04/03 Country Festival, Schriek, Magneet C.D.
  04/03 Country Festival Vilvoorde, flyer
Zondag 05/03 Country Festival, Schriek, Magneet C.D.
  05/03 Country Festival Vilvoorde, flyer
     
Zaterdag 11/03 Mrs. McBright & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zondag 19/03 All Shook Up, 't Parkske, Mortsel
     
Zaterdag 25/03 Lucky Jordan & Patje Stew, Bassevelde, flyer
   
APRIL    
Zaterdag 15/04 Kris Robyan & Patje Stew, Bassevelde, flyer
Zondag 16/04 Regy & Dex Dylan, Dendermonde, flyer
     
Zaterdag 22/04 Tim Nash & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zaterdag 29/04 Kris Robyan & Lucky Jordan, Dadizele, flyer
   
MEI    
Zaterdag 06/05 Miss Lana & Matt Carson, Leuven-Wilsele, flyer
  06/05 Anna McRose & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zondag 14/05 Mrs. McBright & Tim Nash, Dendermonde, flyer
     
Woensdag 17/05 All Shook Up, Peer, flyer
     
Zaterdag 20/05 Travelin' River Band & Patje Stew, Bassevelde, flyer
   
JUNI    
Zaterdag 03/06 Texas Twixy & Patje Stew, Bassevelde, flyer
Zondag 04/06 Travelin' River Band, Dendermonde, flyer
     
Zaterdag 17/06 Tim Nash & Patje Stew, Bassevelde, flyer
Zondag 18/06 Elke, 't Parkske, Mortsel
     
Zaterdag 24/07 10-jarig bestaan Infinity met Miss Lana, De Schans, Hechtel
   
JULI    
Zaterdag 01/07 Kris Robyan & All Shook Up, Oudsbergen, flyer
     
Zaterdag 08/07 Guy Finel & Regy, Moorslede, flyer
  08/07 Kris Robyan & Patje Stew, Bassevelde
     
Zaterdag 15/07 Anna McRose & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zaterdag 29/07 Robbie Masters & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
   
AUGUSTUS    
Zaterdag 05/08 Carin Care & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zaterdag 12/08 Jack & The Jillaroo & Patje Stew, Bassevelde, flyer
   
SEPTEMBER    
Zaterdag 02/09 Kris Robyan & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zaterdag 16/09 Mrs. McBright & Patje Stew, Bassevelde, flyer
Zondag 17/09 Lucky Jordan, 't Parkske, Mortsel
   
OKTOBER    
Zaterdag 14/10 Jack & The Jillaroo & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zaterdag 21/10 Miss Lana & Matt Carson, Dendermonde, flyer
     
Zaterdag 28/10 Lucky Jordan & Patje Stew, Bassevelde, flyer
   
NOVEMBER    
Zaterdag 12/11 Tim Nash & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zaterdag 25/11 Night Of Infinity: Kris Robyan, Jack & The Jillaroo & The Cockroach Killers, Den Horst, Lommel
  25/11 Anna McRose & Patje Stew, Bassevelde, flyer
   
DECEMBER    
Zaterdag 09/12 Conny Lee & Patje Stew, Bassevelde, flyer
     
Zondag 17/12 Miss Lana, 't Parkske, Mortsel
   
2024    
APRIL    
Zaterdag 29/04 All Shook Up & Miss Lana, GC De Bosstraat, Bosstraat 28, Leuven-Wilsele